Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vzpomínáte na to, jak vypadal podvozek vašeho vozu, když jste si jej pořídili? Jste nespokojení s tím, jak vypadá po letech užívání? Chtěli byste udržet tento vůz co nejdéle v provozu bez koroze? Suchý led je inovativní technologie, která umožňuje hloubkové čištění na obtížně dostupných a velmi členitých částech vozu, například podvozku nebo motorového prostoru. Tato technologie je zejména efektivní při čištění vozů, které byly dlouho v aktivním provozu nebo starších youngtimerů a veteránů.

Čištění suchým ledem u nás probíhá na specializovaném pracovišti. Provádí ho zaškolený personál s pomocí výkonných strojů a na rozdíl od hobby dílenských provozů dokážeme nabídnout skutečně profesionální službu. Zároveň disponujeme dalšími technologiemi (jako například kabinou na tzv. Wet Blasting), díky kterým dokážeme finální produkt čištění, například podvozku, dotáhnout do absolutní dokonalosti.

Čištění suchým ledem je časově náročný a špinavý několika krokový proces, jehož součástí je mimo jiné i dekontaminační mytí např. podvozku a jeho následný nástřik voskem. Jeho hlavním účelem je předcházení vzniku koroze nebo její zastavení. Zejména pro sběratele historických vozů nebo majitele starších vozů, které chtějí udržet v provozu, je podle nás suchý led povinnost.