Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koupili jste si právě svůj vysněný vůz a máte strach z prvních škrábanců a ťukanců od kamínků? PPF fólie vám umožní v klidu vůz využívat prakticky bez rizika poškození. Samolepící polyuretanová fólie představuje tu nejfunkčnější formu ochrany laku.

Díky ochranné fólii bude váš vůz lépe odolný vůči nepříznivému počasí, vandalizmu, a dokonce i proti lehkým nehodám. Pokud dojde k odření vozu, PPF fólii lze na poškozeném dílu jednoduše strhnout a nahradit za novou. Jestliže máte vozidlo správně pojištěné, vaše pojišťovna následnou výměnu fólie na poškozeném dílu hradí. Aplikace ochranné fólie zároveň zvětšuje hloubku laku, a i následný lesk. Na laku s aplikovanou ochrannou fólií je zároveň značně zjednodušená údržba, a to díky hydrofobnímu keramickému povlaku, aplikovaném na povrch fólie již z výroby.

Ochranné fólie máme k dispozici v různých texturách, např. lesklé, matné, polomatné či barevné. Lze ji aplikovat na celé vozidlo, případně jen na vybrané části (například přední polovinu vozu). PPF fólie se používá i na interiérové dekory, jako jsou černé lesklé plochy, které jsou velmi náchylné na poškrábání. Pokud se chcete zároveň vyhnout výměně rozbitého čelního okna, nejčastěji kamínkem při rychlejší jízdě na dálnici, doporučujeme také aplikovat PPF fólii speciálně vyrobenou na čelní okna. 

Ochrannou fólii lze aplikovat i na starší vozy, nicméně v případě, že bylo vozidlo v běžném provozu, je třeba provést přípravu, případně opravu nejvíce poškozených částí karoserie.

Životnost a zároveň i záruka PPF fólie je až 6 let. Hydrofobní keramický povlak na fólii ztrácí svou účinnost cca po 1 roku aktivního provozu a lze jej ale jednoduše obnovit.