Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pokud hledáte ideální doplněk PPF fólie pro absolutní ochranu vozu, chcete ochránit lak po strojní korekci, nebo máte světlý interiér, který se neustále špiní, keramické povlaky vyřeší vše. Možnosti aplikace jsou téměř neomezené, obvykle se ale aplikujeme na lak, kola, motorový prostor a části podvozku.

Povlaky vytváří na aplikovaném místě neviditelnou hydrofobní vrstvu, díky které neulpívá na povrchu špína, a tím dané místo chrání. Jedná se o ochranu zejména proti nepříznivým vnějším spíše chemickým vlivům jako je posypová sůl, kyselé deště, UV záření nebo ptačí trus. Pokud chcete mít vůz chráněný i proti fyzickým vlivům, jako jsou ťukance od kamínků a škrábance, doporučujeme aplikaci PPF fólie. PPF fólie chrání převážně lak, zatímco keramické povlaky se aplikují na místa, kam fólii není možné použít – tedy například na kožené sedačky, brzdiče, kola atd.

Keramické povlaky usnadňují údržbu vozidla a zároveň chrání lak před lehkými škrábanci, kterým se v běžném provozu neubráníte.

Pro starší vozy, veterány a vozy málo používané máme také v nabídce kvalitní vosky, které dodají laku specifický vzhled a zakryjí drobné škrábance.