Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chcete změnit barvu svého vozu, ale nechcete podstupovat nákladný proces kompletního lakování? Máme pro vás řešení – vinylové wrapové fólie! Barevné fólie se aplikují na vozy podobným způsobem jako ochranné PPF fólie, nicméně mají omezenou životnost, a kvůli nižší tloušťce mají i horší ochranné vlastnosti než PPF.

Naše nabídka wrapových fólií zahrnuje produkty od mnoha výrobců, díky tomu máte na výběr širokou škálu možných barev a textur. Můžete si vybrat odvážné a výrazné odstíny, případně zůstat u klasických, elegantních a decentních barev. Zároveň si můžete zvolit fólie lesklé, matné, polomatné i různě texturované.

Aplikace barevných fólií je zcela flexibilní. Můžete změnit barvu pouze na některých dílech (např. na střeše či na kapotě), anebo na celé karoserii. Rádi vám zalepíme i tzv. zádveří, aby nebyl vidět žádný barevný kontrast při otevření dveří. Kvalitní barevné fólie mají samozřejmě i UV ochranu, díky které barva na slunci nevybledne.

Díky barevným fóliím můžete snadno změnit vzhled svého vozidla, a to bez jakýchkoliv vlivů na původní lak. Barevné fólie mají životnost od 1 do 3 let, což vám umožní experimentovat s různými styly a barvami, aniž byste byli vázáni na dlouhodobou změnu laku.